Prohlížeč - Naše skupinka [window][náhled][close]
[window][viewer][close]
[obrázek] [obrázek]

 
[kalendář]


Je Den vody,
16. Hesinda (podzim) roku
53 Hala,

hodina a minuta .
--- Navigace ---


--- Menu ---

 
[Naše skupinka]

Naše skupinka

S těmito postavami jsme poprvé začali hrát Stíny nad Rivou. Osvědčily se nám i ve starších dílech a při všech těch dobrodružstvích, bitvách a tahání postaviček z bryndy nám tak nějak přirostli k srdci. Protože jsme začali hrát až třetí díl, zvykli jsme si na předdefinovaná jména. Ta se mimochodem pod portrétem postavičky zkracují, takže "GILERAN" je vlastně "GILERANA" a tak dále.

LARGON

[Largon]

Ledový elf, rádoby lídr celé skupiny. Statný mladík, který dokáže přežívat i v těch nejméně vyhovujících podmínkách pro život. Paličatý, do všeho se většinou vrhá rovnou po hlavě a podle toho také občas dopadá. Jeho zvědavost nezná mezí, ale na druhou stranu si dokáže v kritických situacích zachovat klidnou hlavu a rozvážně jednat. Trpělivost není jeho silnou stránkou a ani není příliš manuálně zručný, zato v boji obstojí a svým zlým pohlédnutím dokáže uvést v úprk i větší skupinu nepřátel. Tvrdí o sobě, že by nedokázal ublížit ani mouše, ale pokud ho někdo opravdu rozčílí, nebo si něco začne na jeho kamarády, pak se nezná a je lépe se od něj vzdálit do bezpečné vzdálenosti, ať už jste na jeho straně či ne.


Úroveň: 11

Životní energie: 62
Magenergie: 51

Výška: 193 cm
Váha: 2920 uncí (73 kg)

Odolnost vůči magii: 9
Výdrž: 74

Božstvo: Hesinda
Odvaha: 12
Moudrost: 12
Charisma: 12
Zručnost: 13
Obratnost: 13
Intuice: 12
Síla: 12
Pověrčivost: 3
Strach z výšek: 5
Klaustrofobie: 6
Chamtivost: 4
Nekrofobie: 4
Zvědavost: 6
Prchlivost: 5

MIRENA

[Mirena]

Půvabná silvanská (lesní) elfka. Je velmi milá a má ráda dobrou společnost (kterou jí nejraději dělá Largon, hlavně po večerech). Její atletická postava jí zajišťuje (kromě neustálého Largonova okoukávání) velkou hbitost a obratnost. Tudíž umí zacházet jak se střelnými zbraněmi, tak i s meči a jinými sečnými zbraněmi, ovšem ty využívá jen zřídkakdy. Její rychlé přesné a smrtelné šipky dokáží zneškodnit nepřítele dříve, než se vůbec stihne přiblížit. A pokud přeci jenom dojde na souboj "muže proti muži", tak neváhá vytasit svůj meč a rozdat si to s nepřítelem jako rovnocenný soupeř. Ráda hledá a sbírá bylinky pro své velmi dobré léčící schopnosti. Tento koníček jí vyhovuje, protože její štíhlounká postavička jí nedovolí nést příliš těžký náklad.


Úroveň: 10

Životní energie: 49
Magenergie: 43

Výška: 178 cm
Váha: 2320 uncí (58 kg)

Odolnost vůči magii: 4
Výdrž: 61

Božstvo: Boron
Odvaha: 12
Moudrost: 11
Charisma: 11
Zručnost: 11
Obratnost: 13
Intuice: 14
Síla: 12
Pověrčivost: 5
Strach z výšek: 3
Klaustrofobie: 4
Chamtivost: 4
Nekrofobie: 5
Zvědavost: 5
Prchlivost: 5

RÔGHIR

[Róghir]

Mág zaměřený na bojová kouzla. Nepatří k nejmladším členům skupiny, ale vědomostmi a zkušenostmi předčí všechny dohromady. Zajímá se především o magii, alchymii, ale také o literaturu kouzel a faktu. Bez jeho mocných čár a már by skupina v málokterém střetu obstála. Jeho nejlepším přítelem je kouzelnická hůl, bez které by se nejen neobešel při většině kouzlení, ale také při náročnějších výšlapech různých skal a kopců. Vlastně ho nikdy nikdo neviděl, že by hůl odložil, nebo snad dokonce půjčil někomu jinému. Dokáže velice rychle luštit obtížné hlavolamy a hádanky různého druhu a číst prastaré nápisy. Skupina by se bez něj jen těžko obešla. Překážky vyžadující fyzickou zdatnost jsou pro něj těžkým problémem, ale ostatní členové party mu vždy rádi pomohou.


Úroveň: 10

Životní energie: 59
Magenergie: 95

Výška: 195 cm
Váha: 3400 uncí (85 kg)

Odolnost vůči magii: 6
Výdrž: 67

Božstvo: Travia
Odvaha: 9
Moudrost: 13
Charisma: 12
Zručnost: 10
Obratnost: 10
Intuice: 11
Síla: 10
Pověrčivost: 3
Strach z výšek: 3
Klaustrofobie: 5
Chamtivost: 3
Nekrofobie: 4
Zvědavost: 6
Prchlivost: 5

GILERANA

[Gilerana]

Světaznalá mladá tulačka, ovládající nejrůznější triky, jak někoho obelhat, okrást nebo se někam vloupat. Má ráda dobrodružství a nezapomíná se vmísit do žádného konfliktu. Je velice zručná a málokterý zámek odolá jejím nejrůznějším paklíčům a klikyhákům, jichž u sebe nosí vždy dostatek. Dokáže usmlouvat i tu nejnesmyslnější cenu, kterou jí kdo nabídne. Umí být velice nenápadná a v kombinací s jejím stále našpičatělým rapírem i velmi nebezpečná. Ovšem pokud jde o přežití v přírodě a orientaci vůbec, tak je lépe, když se drží někoho zkušenějšího. Nedokáže sice rozpoznat rozdíl mezi pampeliškou a pařezem, ale vyzná se v jedech a jejich protilátkách. Vždy dokáže něčím překvapit a v každé skupině určitě najde své uplatnění.


Úroveň: 11

Životní energie: 63
Magenergie: 0

Výška: 182 cm
Váha: 2880 uncí (72 kg)

Odolnost vůči magii: 5
Výdrž: 59

Božstvo: Phex
Odvaha: 12
Moudrost: 10
Charisma: 12
Zručnost: 13
Obratnost: 13
Intuice: 12
Síla: 12
Pověrčivost: 4
Strach z výšek: 5
Klaustrofobie: 5
Chamtivost: 5
Nekrofobie: 4
Zvědavost: 4
Prchlivost: 3

BOLGIN

[Bolgin]

Flegmatický a silně introvertní lovec, který toho sice moc nenamluví a drží se většinou zpátky, ale pro družinu je nesmírně důležitý. Dokáže se obdivuhodně orientovat v přírodě a je hlavním zajišťovatelem potravy. Umí předvídat situace a včas varovat před nadcházejícím nebezpečím. Jeho hbitý a přesný luk je velmi silnou zbraní na střední i delší vzdálenosti, ale v nouzi se Bolgin dokáže i slušně poprat pěstmi nebo záložní zbraní. Jeho instinkty lovce mu umožňují velice dobře sledovat stopy a zároveň zahlazovat svoje vlastní. Co se týká skrývaní, nemá ve skupině konkurenta.


Úroveň: 10

Životní energie: 55
Magenergie: 0

Výška: 166 cm
Váha: 2240 uncí (56 kg)

Odolnost vůči magii: 0
Výdrž: 45

Božstvo: Firun
Odvaha: 10
Moudrost: 11
Charisma: 12
Zručnost: 12
Obratnost: 13
Intuice: 12
Síla: 12
Pověrčivost: 5
Strach z výšek: 5
Klaustrofobie: 4
Chamtivost: 4
Nekrofobie: 5
Zvědavost: 5
Prchlivost: 5

IRIS

[Iris]

Sebevědomá válečnice, mistr svého oboru. V družině není nikdo, kdo by dokázal takto ovládat zbraň. Jako jediná si může dovolit nosit těžké brnění, což jí umožňuje její veliká fyzická zdatnost a vytrvalost. Malé nožíky a podobná fidlátka, to není nic pro ní. Sahá jen po kvalitních těžkých zbraních, které dokáží nepříteli způsobit vážná a smrtelná zranění. Kamarády ve štychu rozhodně nenechá a bojuje do posledních sil. Již několikrát dokázala celé partě svojí odvahou a vytrvalostí zachránit životy. Strach a bolest pro ni nic neznamenají, zná jen odhodlání a čest. V bojích využívá i svých zkušeností a znalosti taktiky a zvýhodňuje tak sebe a své přátele oproti nepříteli. Dokáže velice efektivně léčit zranění, a také proto je ve skupině nepostradatelnou součástí.


Úroveň: 11

Životní energie: 63
Magenergie: 0

Výška: 191 cm
Váha: 3640 uncí (91 kg)

Odolnost vůči magii: 2
Výdrž: 48

Božstvo: Ingerimm
Odvaha: 13
Moudrost: 12
Charisma: 12
Zručnost: 13
Obratnost: 13
Intuice: 12
Síla: 14
Pověrčivost: 5
Strach z výšek: 5
Klaustrofobie: 3
Chamtivost: 6
Nekrofobie: 5
Zvědavost: 4
Prchlivost: 4

KOMENTÁŘE


Přidat komentář

[Na začátek stránky] [Zpět na index]
 
Design by Xeon.cz © 2005 - 2023